4. Středa Začátečníci 15:00 (30 minut) 2022/2023


Celková cena se odvíjí podle počtu objednaných kurzů. Cena v případě chození 1x týdně je 3 100 Kč / pololetí Cena v případě chození 2x týdně je 4 600 Kč / pololetí   Celý rok lze že platit pololetně, ve dvou splátkách, vždy nejpozději do 15 dnů před zahájením daného pololetí. Kurzy jsou určeny pro děti ročník 2005 (Pokračování textu…)

1. Pondělí Pokročilí 17:15 (45 minut) 2022/2023


Celková cena se odvíjí podle počtu objednaných kurzů. Cena v případě chození 1x týdně je 3 100 Kč / pololetí Cena v případě chození 2x týdně je 4 600 Kč / pololetí   Celý rok lze že platit pololetně, ve dvou splátkách, vždy nejpozději do 15 dnů před zahájením daného pololetí. Kurzy jsou určeny pro děti ročník 2005 (Pokračování textu…)

5. Středa Začátečníci 15:30 (30 minut) 2022/2023


Celková cena se odvíjí podle počtu objednaných kurzů. Cena v případě chození 1x týdně je 3 100 Kč / pololetí Cena v případě chození 2x týdně je 4 600 Kč / pololetí   Celý rok lze že platit pololetně, ve dvou splátkách, vždy nejpozději do 15 dnů před zahájením daného pololetí. Kurzy jsou určeny pro děti ročník 2005 (Pokračování textu…)

2. Úterý Začátečníci 16:00 (30 minut) 2022/2023


Celková cena se odvíjí podle počtu objednaných kurzů. Cena v případě chození 1x týdně je 3 100 Kč / pololetí Cena v případě chození 2x týdně je 4 600 Kč / pololetí   Celý rok lze že platit pololetně, ve dvou splátkách, vždy nejpozději do 15 dnů před zahájením daného pololetí. Kurzy jsou určeny pro děti ročník 2005 (Pokračování textu…)

6. Středa Pokročilí 16:00 (45 minut) 2022/2023


Celková cena se odvíjí podle počtu objednaných kurzů. Cena v případě chození 1x týdně je 3 100 Kč / pololetí Cena v případě chození 2x týdně je 4 600 Kč / pololetí   Celý rok lze že platit pololetně, ve dvou splátkách, vždy nejpozději do 15 dnů před zahájením daného pololetí. Kurzy jsou určeny pro děti ročník 2005 (Pokračování textu…)

7. Čtvrtek Začátečníci 16:00 (30 minut) 2022/2023


Celková cena se odvíjí podle počtu objednaných kurzů. Cena v případě chození 1x týdně je 3 100 Kč / pololetí Cena v případě chození 2x týdně je 4 600 Kč / pololetí   Celý rok lze že platit pololetně, ve dvou splátkách, vždy nejpozději do 15 dnů před zahájením daného pololetí. Kurzy jsou určeny pro děti ročník 2005 (Pokračování textu…)

9. Pátek Pokročilí 16:00 (45 minut) 2022/2023


Celková cena se odvíjí podle počtu objednaných kurzů. Cena v případě chození 1x týdně je 3 100 Kč / pololetí Cena v případě chození 2x týdně je 4 600 Kč / pololetí   Celý rok lze že platit pololetně, ve dvou splátkách, vždy nejpozději do 15 dnů před zahájením daného pololetí. Kurzy jsou určeny pro děti ročník 2005 (Pokračování textu…)

3. Úterý Začátečníci 16:30 (30 minut) 2022/2023


Celková cena se odvíjí podle počtu objednaných kurzů. Cena v případě chození 1x týdně je 3 100 Kč / pololetí Cena v případě chození 2x týdně je 4 600 Kč / pololetí   Celý rok lze že platit pololetně, ve dvou splátkách, vždy nejpozději do 15 dnů před zahájením daného pololetí. Kurzy jsou určeny pro děti ročník 2005 (Pokračování textu…)

8. Čtvrtek Začátečníci 16:30 (30 minut) 2022/2023


Celková cena se odvíjí podle počtu objednaných kurzů. Cena v případě chození 1x týdně je 3 100 Kč / pololetí Cena v případě chození 2x týdně je 4 600 Kč / pololetí   Celý rok lze že platit pololetně, ve dvou splátkách, vždy nejpozději do 15 dnů před zahájením daného pololetí. Kurzy jsou určeny pro děti ročník 2005 (Pokračování textu…)